Yaz Dönemi Etkinliklerimiz Başlıyor!

DUYURU

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri ‘Yaz Etkinlikleri’ programına kayıtlar başlıyor. 8 hafta sürecek etkinlikler çerçevesinde öğrenciler; bilgi ve beceri odaklı atölye ve kulüp çalışmalarına, yarışma, turnuva ve gezilere katılarak yaz aylarını dolu dolu geçirme fırsatı bulacaklar.

Zeytinburnu’ndaki okullarda eğitim gören 3, 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencileri için, Bilgi Evleri ‘Yaz Etkinlikleri’ programı başlıyor. 05  – 27 Haziran 2023 tarihleri arasında kayıtların yapılacağı Yaz Etkinlikleri Programı, 3 Temmuz – 25 Ağustos 2023 tarihlerinde toplamda 8 hafta devam edecek.

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Etkinleri’nde; gezi, turnuva ve yarışmaların yanı sıra bilgi, beceri ve zekâya dayalı 13 kulüp ve 12 atölye faaliyeti de gerçekleştirilecek. Kulüplerde ve atölyelerde haftada bir gün bir araya gelinerek çalışmalar sürdürülecek. Bu etkinlikler üyelerimize ilan edilecek olup üyelerimiz, Bilgi Evinde yapılacak etkinlikleri gün ve saat olarak takip edebilecektir.

Yaz etkinlikleri sonunda; kulüp ve atölye çalışmalarında başarı gösteren üyelerin yanı sıra turnuva ve yarışmalarda dereceye giren üyelerimizin ödülleri 25 Ağustos 2023 Cuma günü ZKSM’de gerçekleştirilecek törende takdim edilecektir.

Gezilerle Tatilimiz Daha da Cıvıl Cıvıl Olacak!

Yaz Etkinlikleri’nin gezi programında ise; Sıfır Atık Eğitim Merkezi, Zeytinburnu Kültür Gezileri, Zeytinburnu İzci Evi, Topkapı Trafik Eğitim Parkı, Rami Kütüphanesi, Matematik Evi ve Topkapı Sarayı Müzesi ile Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi yer alacak. Gezilere, Bilgi Evi’nin yaz dönemi programlarına düzenli katılım sağlayan, başarı gösteren, ödül kazanan üyeler katılabilecek.

Yaz dönemi kulüp ve atölye çalışmalarına katılmak için size en yakın Bilgi Evimize başvurabilirsiniz. 

Bilgi Evlerimizde Yer Alacak Kulüp Çalışmalarımız:

Akıl ve Zekâ Oyunları Kulübü

Görsel Sanatlar Kulübü

Kâğıt Sanatları Kulübü

Müzik Kulübü

Beceri Kulübü

Ziraat Kulübü

Geleneksel Sokak Oyunları Kulübü

Eğlenceli Bilgiler Kulübü

Satranç Kulübü

Bilişim Kulübü

Dikkat ve Odaklanma Kulübü

Masa Tenisi Kulübü

Bilim Kulübü

Bilgi Evlerimizde Yer Alacak Atölye Çalışmalarımız:

Anlayarak Hızlı Okuma

Mental Aritmetik

Bağlama

Drama

Gitar

Piyano

Halk Oyunları

Robotik Kodlama

Karikatür

Temel Resim

Keman

Sahne Sanatları

DİĞER HABERLER

Bizler, Zeytinburnu Belediyesi olarak, onların parıltılı gülüşleri, saf iyilikleri ve berrak bakışlarının daim olması ve geleceğimiz için her zaman var gücümüzle çalışacağız. Hep birlikte inşa etmeye başladığımız “daha güzel bir Zeytinburnu” hayalimizin peşinde...Devamını Oku...