Zeytinburnu Bilgi Evleri’nde Atölye ve Kulüp Çalışmaları Başlıyor!

HABER

Zeytinburnu Bilgi Evleri’nde atölye ve kulüp çalışmaları için kayıtlar 26 Eylül – 8 Ekim tarihleri arasında başlıyor.

Karikatür, temel resim, halk oyunları, drama, anlayarak hızlı okuma, robotik kodlama, mental aritmetik, piyano, bağlama, keman, halk oyunları, origami, satranç, kâğıt sanatları, görsel sanatlar, eğlenceli bilgiler, dikkat ve odaklanma ile akıl ve zekâ oyunları gibi alanlarda çocuklar yeteneklerini keşfetme fırsatı buluyor. Kulüp ve atölyelerde haftada bir gün bir araya gelinerek çalışmalar sürdürülüyor. Bir üye aynı anda 2 kulüp ve 2 atölye çalışmasına kayıt yaptırabiliyor.

Zeytinburnu Bilgi Evleri atölye ve kulüp çalışmalarıyla, üyelerin temel el becerileri kazanması, stratejik düşünme biçimleri ile dikkat ve odaklanmalarını geliştirmesi ve çeşitli sanat kollarının inceliklerini öğrenmesi amaçlanıyor.

Atölye ve kulüp faaliyetleri 10 Ekim Pazartesi günü başlayarak 3 Haziran 2023 tarihine kadar 7 ay boyunca devam edecek. 3, 4, 5, 6, 7, 8. sınıf öğrencilerinin faydalanabileceği etkinliklerimize katılım için Bilgi Evleri’ne başvuru yapılmalı ve öncelikle üye olunmalıdır. Uygun koşulları sağlayan Zeytinburnulu öğrenciler, kendilerine en yakın Bilgi Evi’ni ziyaret ederek çalışmalarımıza kayıt yaptırabilir.

DİĞER HABERLER

Bizler, Zeytinburnu Belediyesi olarak, onların parıltılı gülüşleri, saf iyilikleri ve berrak bakışlarının daim olması ve geleceğimiz için her zaman var gücümüzle çalışacağız. Hep birlikte inşa etmeye başladığımız “daha güzel bir Zeytinburnu” hayalimizin peşinde...Devamını Oku...